ČO POTREBUJE  DIEŤA DO MATERSKEJ ŠKOLY

Prvý deň dostanete  zložku  s papiermi, ktoré treba  vyplniť  a priniesť do MŠ po dohode s triednou učiteľkou. Zároveň podpíšete vyhlásenie o bezpríznakovosti v súvislosti s opatreniami COVID – 19.

Osobné potreby:
1. Papuče, sandále (klasické – pevné, zdravotné, „nie šľapky ani krokodílky“).

2. Pyžamo a všetko oblečenie – malé deti – podpísané (pretože viaceré deti majú rovnaké).

3. Náhradné pančušky, nohavičky, tričko (pre prípad potreby, ak sa dieťa ušpiní alebo ….). 4. Oblečenie na prezlečenie, ktoré je pohodlné a neobmedzuje deti v pohybe (napr. tepláky,     lebo keď sa hrajú v záhrade, môžu sa zašpiniť) .

5. Vhodnú obuv – pevnú, ktorú môže mať dieťa do záhrady, do piesku. Ak je  mokro, môžu         mať v skrinke čižmičky a pláštenku). 6. Najmladšie 2 – 3 ročné deti ochrannú gumenú podložku na ležadlo.

7. Deti 5 – 6 ročné potrebujú cvičebný úbor: tričko, krátke nohavice, ponožky, dievčatá môžu     mať legíny. Veci im dajte do pláteného vrecka a do ich skrinky.

8. Hrebeň – označený menom dieťaťa a hygienické vreckovky.   9. Prefotený preukaz poistenca – platí pre novoprijaté deti.

Všetky veci dieťaťu zrozumiteľne označte, podpíšte menom a priezviskom, aby nedošlo k zámene.

Ak  máte otázky , napíšte  nám  ich na msjarkova@gmail.com alebo nás kontaktujte na t.č. 0948 123 831.

OZNAM O KARANTÉNE Oznamujeme rodičom / zákonným zástupcom detí,  ktoré sa zúčastnili výchovno-vzdelávacej činnosti v dňoch 24.2.2022, že s platnosťou od 25.1.2022 do 01.02.2022, sú deti v karanténe. Karanténa detí trvá, na