Oznamujeme rodičom a osobám vstupujúcim do priestorov materskej školy, že na základe nových opatrení vydaných Úradom verejného zdravotníctva SR a aktualizovaného školského semafóra je vstup do priestorov materskej školy povolený len osobám v režime  OP- očkovaný, prekonaný.

Ak zákonný zástupca nespĺňa režim OP, je potrebné, aby splnomocnil pre odovzdanie a prevzatie svojho dieťaťa inú dospelú osobu, ktorá spĺňa stanovený režim OP.

Zároveň Vás upozorňujeme, že je stále potrebné dodržiavať hygienicko- epidemiologické opatrenia – dezinfekcia rúk, respirátor a  odstup 2m.

Prosím rodičov, aby ste nezabúdali vyhlásiť z obedov vaše dieťa ak sa z akýchkoľvek dôvodov nemôže zúčastniť výchovno vzdelávacej činnosti v materskej škole! Ak rodič neodhlási dieťa z poskytovania stravy najneskôr do 8:00 hod.

OZNAM O KARANTÉNE      Na základe rozhodnutia RÚVZ v Prešove zo dňa 18.10.2021 majú deti z triedy SOVIČKY  nariadenú povinnú domácu karanténu v dňoch 18.10.  až 24.10. 2021.     Pokiaľ výsledok RT-PCR testu vykonaného najskôr v