Dragonahwk 20pcs LY 1001RL Sterilizované Tetovanie Kazety Dodanie Permanentného make-upu Kolo Liner0.3 mm

• Kategória: Tattoo & Body Art

Dragonahwk 20pcs LY1001RL Sterilizované Tetovanie Kazety Dodanie Permanentného make-upu Kolo Líniové 0,3 mm

1,tipy aj funkciu pretiahnutým profilom, ktorý zvyšuje vaše zorné pole.

2,kazeta bývanie je vyrobený z vysoko kvalitnej kvalitné plasty.

3,Jednorazové Balenia Každého Dragonhawk kazety je zabalený V sterilnom.

4,integrovaný ihly systém s presnosťou tip zaručuje najvyššie štandardy bezpečnosti a hygieny.

5,Táto kazeta riadok má unikátny systém stabilizačný ultra-ostré ihly, ktorý zabezpečuje ich trvanlivosť a pevnosť.

6,Nízke napätie membrána znižuje motorových stres a zabraňuje spätnému toku atramentu.

7,Robustný Kazety Sú Transparentné:čo vám Umožní vidieť svoje prietok atramentu a urobiť malé úpravy, zatiaľ čo tetovanie.

Balík obsahuje:20pcs/Box

Značky: dragon hawk ihly, dragonhawk dk w1 auta, pero dragonhawk tour pro, kde kúpiť xbox napájanie, stožiar k2 dragonhawk, tradičné nabitá dragonhawk, dragonhawk alisu 10, stožiar p10 dragonhawk f, 4 stroj dragonhawk, dragonhawk mosadz.

Číslo Modelu WMZ
Veľkosť E 0,30 MM