YRRETY Sexy Dámske Sieťované Pančuchy Oka Pantyhose Lesklé Drahokamu Lady Pančuchy, Silonky, Ryby Čistý pančuchový tovar Collant Vysokej Kvality

• Kategória: Dámske Ponožky & pančuchový tovar

Látkové Zloženie: Spandex Hrúbka : Tenké, Vhodné pre rodiny sezóna : Zima, Jar, Leto, Jeseň Funkcie : Tvarovanie, anti-odizolovanie, valivé Štýl :Sexy Pre výška: 155-170 cm

Akceptujeme platobné metódy, www.msjarkova.sk Escrow ako je uvedené nižšie.Ak nemáte žiadne jedna z nich, môžete sa obrátiť na nás čas na nejaké iné spôsoby platby

Podporujeme, ale nie sú obmedzené na nasledujúce serveral zásielky metódy.objednávky bude dodaný predávajúcim je spôsoby dopravy, keď sa jej hodnota je menšia ako 5 usd.ak chcete, Čína Poštou doporučene alebo Epacket.Prosím, kontaktujte nás.

Po obdržaní vašej objednávky, to by byť dodávané do 1-3 pracovných dní, pokiaľ niektoré položky nie sú k dispozícii

Zásielky Metóda Epacket Čína Príspevok Correos Express Rusko 15 - 25 30 - 60 / 7-9 Brizal / 50 - 70 / 7-9 Spojené Štáty 15 - 25 / / 7-9 Španielsko / 20 - 60 20-25 7-9 Väčšina Krajín / 20 - 60 / 7-9

Ak je nespokojný s týmto nákup, môžete sa vrátiť vec do 14 dní od ich doručenia.Pošlite nám e-mail na prvý pre spiatočnú adresu a pokyny.Treba poznamenať, že prepravné náklady vzhľadom na návrat by hradí kupujúci, a všetky položky, ktoré by sa očakáva, že zostane ako zvuk, ako si ich doručenia.

Značky: kolo sieťované pančuchy, špinavé sieťované pančuchy, sticky sieťované pančuchy, ženské oka sieťovina sandále, pirát sieťované pančuchy, čipky malé sieťované pančuchy, béžová sieťované pančuchy, ženské sieťované pančuchy zlato, sieťované pančuchy flitrami, svetelný sieťované pančuchy.

štýl 4 Sexy Ženy Pantyhose Lesklý
Sexy Ženy sexy pančuchy
štýl 2 sieťované pančuchy plus
štýl 3 transparentné pantyhose