Prírodné Hematite Kameň Zlatá farba,Modré,Zelené Šípky Tvar Dištančné 4/6/8/10 MM Voľné Korálky Pre Šperky, Takže DIY Kúzlo Náramky

• Kategória: Korálky A Šperky Robiť

ZHBES

Svetlo Fialová Prírodného Kameňa Šípky Tvar Hematite Dištančné 4/6/8/10 MM Voľné Korálky Pre Šperky, Takže DIY Kúzlo Náramky Zistenia

Číslo modelu: Z-HDS222-225 Typ Položky: Korálky Kovové Typ: Hematite Jemné alebo Módy: Móda Položka Hmotnosť:14/27/42/53 g Veľkosť:4/6/8/10 MM Množstvo: 4 MM 135pcs 6 MM 90pcs 8 MM 85pcs 10 MM 75pcs Farba:Modrá,Meď,Zelená,Viacfarebná,Strieborná,Fialová,Zlatá,Nové Zelené,Ružové Červené,Svetlo Fialová,Prírodná čierna Materiál: Šípky Tvar Hematite Korálky Oblek: Náramok ,Náhrdelník ,náušnice,Šperky DIY Príslušenstvo

POŠTOVNÉ

Budeme loď sa predmety v 1~3working dní po platba potvrdená www.msjarkova.sk.Budeme vás informovať, ak potrebujeme viac času na prípravu položky. -------------------- Ak ste spokojný s našim výrobkom,prosím, dajte nám pozitívnu spätnú väzbu a Päť Hviezdičiek Detail Hodnotenie Predajcu.Váš súhlas je najviac povzbudiť pre nás!

Po PREDAJI SLUŽBY

1:Ak položiek je chybný, povedzte nám, prosím, aby okamžite na výmenu alebo opravu.ak relpacement nie je k dispozícii, potom vrátenie bude vydané s pôvodnou spôsob platby. 2:Ak výrobky nie sú rovnaké ako desription alebo zlomené v tranzite.keď ste zobraziť obrázky k nám, Budeme odoslať, alebo vráti peniaze späť k vám. 3: z akéhokoľvek dôvodu, nie je možné spokojní s položku, budeme akceptovať vráti a výmeny do 7 dní po obdržaní zásielky.a budete musieť zaplatiť za vrátiť prepravné náklady.

Značky: šípka tela, hlodavce zelené korálky, rám fialová korálky, zelený kameň otvorené, hladké hematite korálky, z zlaté korálky, príslušenstvo wc fialová, náhrdelníky prírodné emerald, hematite krúžky jedinečný, mechanizmus zelená šípka.

Položka Priemer 4/6/8/10MM
Číslo Modelu Z-HDS222-225
Materiál Kameň
Názov Značky ZHBES
Vonkajší Priemer 4mm
Jemné alebo Módne Móda
Farba Šípky Tvar Hematite Korálky
Položka Druh korálky
Položka Hmotnosť 14/27/42/53g
Kovové Typ Žiadne
Dodanie služby Veľkoobchod, Drop Shipping
Oblek náramok, Náhrdelník, náušnice, Šperky urob si sám
Položka Tvar Šípky Tvar
Po-Predajný Servis Plnú náhradu, ak produkt nie sú ok

Krásne farby.

2023-01-01

ďakujem. rýchle dodanie.

2022-07-17

To páčilo. Zodpovedá obrázku. Doručenie do Bieloruska asi mesiac. Vyrobený náramok. Chcem, aby sa choker. Vzal som si čiernu farbu.

2022-08-09

Veľmi krásne dúhové, ďakujem!

2022-07-23