Bulin Vonkajšie 7 Osoby Kemp Hrniec, Panvica Kanvica Nastaviť Turistika Neporiadok Súprava Riadu BL200-C9

(1.00 )

• Kategória: Táborenie A Turistika

Značka: Bulin

Ttem: BL200-C9

Farba: rovnaké ako obrázok

Veľký hrniec: 208*130 mm (4L)

Stredný hrniec: 182*110 mm(2.5 L)

Fry pan: 213*52 mm kanvica: 1.6 L

Účel: Vonkajšie Varenie V Kotlíku,Camping Hrnce Sady,Camping Potravín Sporák.

Materiál: Pevný anodizáciu hliníkových

Váha: 2500g

Miesto Pôvodu: Čína

Oblek 6-7 osoby na použitie.Vrátane veľký hrniec,stredný hrnci,na panvici, kanvica, lyžica, a naberačka ryže, sedem čiaš, 3 veľké jedál, 4 malé jedlá a čistiaca špongia.Hrnce sú vyrobené z vysoko kvalitných hliníkových materiálov a sú potoky s pokročilé ťažké, eloxovanie a môže odolať vysokej teploty a trenia.Polievka lyžice, misky a naberačka ryže prijať PP materiál, ktorý môže vydržať vysoké teploty.

O Nás:

Guangzhou traveler vonkajšie bola založená v roku 2000, je prvý v vonkajšie priemyselné podniky.Cestujúci je popredných venkovní značiek v Číne.Spoločnosť s láskou vonkajšie športové a outdoor životný štýl, zamerať sa na vývoj a dizajn vonkajší výrobkov, vrátane outdoor oblečenie, batohy, stany, spacie vaky, tašky, topánky ...a tak ďalej.vysoká kvalita, najlepšie ceny, dobré služby a rýchle dodanie získal väčšinu outdoorových milovníkov športu.

Prosím pozor:

Naša cena neobsahujú žiadne clo alebo dane.

Platobné Podmienky:

Prijímame len Alipay (escrow).

Ak máte akúkoľvek otázku alebo problém, neváhajte nás kontaktovať .

Návrat & Exchange politiky :

Ak položka nie je, ako je popísané, prosím, uistite sa, že položka je ešte v pôvodnom balení a prosím, kontaktujte nás v 7days.Prijmeme vaše vrátiť alebo vymeniť , vrátime vám peniaze okrem poštovné a balné poplatky po prijatí vášho vrátenie tovaru.

Dodacie lehoty:

Položky budú zverejnené do 3 pracovných dní po obdržaní vašej platby.

Ako budete platiť nám, prosím, uistite sa, že vaša adresa zhoduje s adresou, ktorú by ste chceli, aby sme loď.

Doprava Služieb

Dodacia lehota

Sledovanie Stavu

Čína Príspevok Air Mail

25-35 dní.

EMS

6-10days

DHL

5-7days

UPS

5-7days

Spätná väzba:

Spokojnosť zákazníkov je pre nás veľmi dôležité.Ak ste spokojní s položkami môžete objednať, prosím zanechať spätnú väzbu.Ak nie ste spokojní s položkami ste si objednali, prosím, kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.Môžeme pracovať spoločne, aby sa spor vyriešiť.

Značky: torro kuchyňa skladovanie, hliníkové sieťoviny, rýchlovarná kanvica rýchlovarná, mixér camping kuchyňa, panvice, kuchynské potreby na kempovanie, er varná kanvica, prenosné tábor bulin, lampa bulin, mince hliník, misa bulin.

rýchlovarná kanvica 1.6 L
Metóda Čistenia Žiadne
model BL200-C9
Slama Dĺžka Žiadne