Multifunkčné Kvality Ovzdušia Monitorovanie Oxidu Uhličitého Senzor TVOC HCHO PM2.5 PM10 Plynu Detektor Plynu Analyzer Home Office Vonkajšie

• Kategória: Bezpečnosť A Ochrana

"Názov výrobku: oxid uhličitý senzor, formaldehyd detektor kvality ovzdušia, detektor, vlhkosť detektor, detektor kvality ovzdušia, analyzer, usb displej

feature:

Kvalita ovzdušia monitory sú napájané nabíjateľné lítiové batérie a môže byť ľahko merať z miestnosti do miestnosti pochopiť kvalitu vzduchu vo vašej domácnosti, na pracovisku, v škole, daycare alebo akékoľvek iné umiestnenie.

Air quality monitor je tiež dôležitým nástrojom pri vykonávaní majetku kontroly alebo použitím akejkoľvek domácnosti nástroj zistiť, či neobvyklé množstvo toxíny sa uvoľňujú.

Inteligentná detekcia rôznych plynov.Väčšinu domácich plyny môžu byť detekované, nie je potrebné sa obávať uplatnenie.

Merania sú zobrazené na jasný displej, a kompaktný a ľahký dizajn, je ľahko prenosný.

Prijať prirodzené prúdenie vzduchu technológia detekcie presnejšie posúdiť kvalitu ovzdušia problémy.

Built-in polymer batéria, úspory energie a ochrany životného prostredia, dlhý pohotovostný čas.

Široko používaný v domácnosti, kancelárie, firmy, vlády, školy a auto atď.

Zistiť a sledovať vzduchu otázky, za všetkých okolností zabezpečiť zdravie členov rodiny alebo zamestnancov.

Špecifikácia:

Rozsah merania

CO2 =400-5000PPM

HCHO =0-1.712 mg/m3

TVOC =0-12.50 mg/m3

Teplotný rozsah = -20 stupňov Celzia -60 stupňov Celzia

Vlhkosť Rozsah = Vlhkosť 20-99%

balenie zoznam:

1*Vetracie detektor+1*Manuálne+1*Dátový kábel

"

Smart home platform Žiadne
Certifikácia CE