64mm 64.25 mm 64.5 mm STD +25 +50 +0.25 +0.5 Motocykel Piestové a Krúžkov Pre Honda KWO Žrebec 400 BROS 400 Steed400 BROS400

• Kategória: Motocykel Zariadení & Časti

Funkcie

1. Pomocou vysoko lešteného hliníkového materiálu;

2. Vysoký Tlak Hliníkové Lejacích Proces,vysoká hustota, nižšie koeficienty rozšírenia .

3. Vysoká odolnosť voči teplotám od konca piestové : 300℃ ,

Dobre funguje pod vysokou teplotou prostredia .

Popis produktu:

Kvalita:Úroveň A

Stav:100%NOVÉ

Veľkosť: STD 64mm / +25 64.25 mm/ +50 64.50 mm

Množstvo:1 sada / 2 sady (jeden bicykel musí 2 sady , môžete si vybrať množstvo, ako budete potrebovať)

Upozornenie:aby sa zabránilo robiť ťažkosti na vás ,uistite sa prosím, tejto časti fit pre váš motocykel.úprimné ide na všetky kupujúceho.

Vhodné Na Motocykel Honda Modely

Žrebec 400

BROS 400

Zákaznícky Servis:

Ak chcete Veľkoobchod, kontaktujte nás prosím

Ak nemôžete potvrdiť výrobku, ak sa zmestili váš motocykel , kontaktujte nás prosím

Tešíme sa na vašu spoluprácu!

Zásielky:

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Uveďte vaše celé Meno a Adresu v angličtine!

(Kupujúcich z ruskej Federácie, je potrebné, aby nám vaše celé 3 slová názov v angličtine)Telefónne číslo je tiež veľmi dôležité informácie, na poslať cez Express!

1.Vašu zásielku bude dodávaný do 3 pracovných dní po úhrade objednávky.

2.Môžete si vybrať spôsob dopravy, skôr, než si ju zaplatiť.Ak chcete použiť iný spôsob dopravy, môžete nás kontaktovať.

Spätná väzba

1.Ak máte akékoľvek otázky alebo problémy.prosím, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom žiadne neutrálne alebo negatívne spätné väzby.

2.ak ste spokojní s našimi položky ,prosím, nezabudnite nám dať pozitívnu spätnú väzbu a 5 star,Ďakujem !

3.Neváhajte a napíšte nám, ak akékoľvek otázky budeme odpovedať v 12 hodín

Značky: piestové 47mm, honda mtx 125, Piestové, tw 200 dielov, Piesty.

Materiál vysoko legovanej
Názov Modelu mnoho modelov