50/20/10pcs M3 M4 M5 M6 Uhlíkovej Ocele Ryhovanej Palec Skrutky s golier kola hlavu s knurling manuálne nastavenie skrutky skrutka

• Kategória: Domácich Kutilov

M3 M4 M5 M6*(6/8/10/12/14/16/18/20/25/30/35/40) Uhlíkovej Ocele Ryhovanej Palec Skrutky

hanks pre vstup do nášho obchodu,Dúfajú, že sa máte radi, nákupné Výlet.

Dodacia lehota,zvyčajne objednávka bude zaslané do 1-5 dní,V prípade mimoriadnych okolností Tiež budú zaslané pomocou najrýchlejší rýchlosť.Pretože sme odpočíva v nedeľu ,tak nemusí byť schopný reagovať na informácie v čase,, Naozaj ľúto.

1. Po zadaní objednávky, ak ste našli na sledovanie informácie ukazujú, "Zásielky vyzdvihnutie zlyhanie", prosím, nebojte sa, logistické informácie budú aktualizované v 3-10 dní.

2. Ale Ak ste zistili, že logistické informácie ukazujú, "zásielka zrušiť", Prosím, kontaktujte nás, Budeme kontrolovať ho a dá vám Novú Právo Sledovacie Číslo.

3. Ak zistíte, že váš produkt bol zlomený , tovar časť chýbajúce po obdržaní balíka, kontaktujte nás a odosielať fotografie na nás, aby sme mohli Vyriešiť alebo odoslať rýchlo.

4. Ak nie ste dostali balíček do 60 dní. (90 dní pre Brazília /Čile atď), tento balík môže byť prišli na spôsob, alebo do iného colného dôvodov.najprv nás kontaktujte skôr než otvorení sporu.

5. ALI v ekonomickej triede dopravu s priaznivým expedičný poplatok, ale bez dodávané informácie, ktoré môžu len sledovať pred odchodom do Číny.Ak nie je tovar doručený do 60 dní, obráťte sa na cieľový port prvý.Ak nie, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis pre follow-up.

6.Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím zanechať váš pozitívna spätná väzba a 5 hviezd.a 5 hviezd, podrobné klasifikácie vašej žiadosti.

S Pozdravom!

Značky: tenké palec skrutka, movi skrutka, transparentné skrutka m3, smallrig ploché skrutky, wii skrutky, skrutka makita, mosadz skrutku m5, zelená skrutka m3, pás skrutku m5, alu m6 skrutky.

Vedúci Štýl Byt
Certifikácia Žiadne