Tuya Zigbee Inteligentné Tlačidlo Prepnúť Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Smart Scény Prepínač Batérie Powered Domácej Automatizácie Scenár Hub Potrebné

• Kategória: Spotrebná Elektronika

Tuya Zigbee Inteligentné Tlačidlo Prepnúť Bezdrôtové Diaľkové Ovládanie Smart Scény Prepínač Batérie Powered Domácej Automatizácie Scenár Hub Požadované

Popis:

Napájanie: Batéria CR2032 3V DC(batéria nie je súčasťou balenia )

Komunikácia: Zigbee 3.0*

Ovládanie vzdialenosť: 25m otvorený priestor

Rozmery: 45 X 45 X 12,5 mm

Prevádzková teplota: -10 °C~45 °C

Prevádzková Vlhkosť:

Životnosť batérie: 1 rok (na Všeobecné použitie)

Špecifikácie:

1. 【Dva-v-jednom zariadení pre bezdrôtový scény a dimmer prepínač] vyzýva nový nápad pre ZigBee scény prepínač vytvoriť rôzne smart scény pre váš Tuya inteligentné zariadenia v Inteligentných Život App;Klepnite na spustiť, ak chcete získať ďalšie jednoduchšie ovládanie pre všetky tuya inteligentné zariadenia s jednoduché operácie na switch.

2. 【Bezdrôtové ovládanie pre ZigBee stmievač lampa podľa režimu vzdialenej] vyzýva Pridať smart tlačidlo prepnúť do Tuya smart ZigBee bránou a potom pridať smart ZigBee žiarovka podľa diaľkové stmievač rozhranie Aplikácie pre bezdrôtové diaľkové ovládanie na vašej lampy.(Poznámka:Iba ZigBee lampa môže byť pridané na kontrolu)

3. 【Pár s Tuya ZigBee bránou] vyzýva Tuya ZigBee brána je potrebné pre tento Tuya ZigBee inteligentné tlačidlo scény prepínač,ktorý je mostom pre všetky ZigBee inteligentné zariadenia podľa Tuya Smart APP pre bežné použitie,zabezpečuje jeho bezdrôtový inteligentné riadiace kdekoľvek sa vám páči s jeho mini kompaktná tlačidlo dizajn.

4. 【Rôznych činností v rámci režimu vzdialenej pre splnenie rôznych požiadaviek] vyzýva jediným stlačením tlačidla pre zapnutie žiarovky,ako aj farebná teplota nastavenie,stlačte tlačidlo dual na vypnutie žiarovky a dlho stlačte na viac ako 3s pre lampa stmievanie,ktorá objasňuje real-zmysel pre hodnotu za peniaze s týmto mini vynikajúce zariadenie.

5. 【Vytvoriť viacero inteligentných scény pre Tuya inteligentné zariadenia v App podľa scenára mode] vyzýva Na vytvorenie akéhokoľvek smart automatizácie, ako chcete, na váš smart phone začať ďalší inteligentný životný štýl,nie viac hlasového príkazu potrebné,žiadne ďalšie času ak chcete otvoriť aplikáciu,len jednoduché operácie potrebné na spustenie scén,ktorý ste nastavili, keď ste unavení z jedného dňa pracovať,ako napríklad domov režim,sprcha režimu alebo režimu spánku.Nepremokavé úrovni až IP55 pre širšie aplikácie.

Poznámka:Inteligentné prepojenie na Tuya inteligentné zariadenia pre normálne použitie,nie je možné používať samostatne bez Tuya inteligentného zariadenia.

Package Zahrnuté:

Inteligentné tlačidlo*1

Používateľská príručka*1

Značky: rastliny zigbee, lov stoličky pre streľbu, zigbee scény prepínač, ZigBee.

Číslo Modelu AUBESS ZigBee Tuya Inteligentné Tlačidlo Scény Prepínač
Prevádzková Teplota -10°C~45℃
Typ 3 Inteligentný Dom Auta
Komunikácia Zigbee 3.0
Služby Maloobchod, Veľkoobchod, Dropshipping, Rýchle Dodanie, Doprava Zadarmo
Poznámka 1 Tento Produkt Sa Musia Používať S ZigBee Bránou.
Ovládanie vzdialenosť 25m otvorený priestor
Rozmery 45x45x12.5 mm
Poznámka 2 BATÉRIE nepatria
názov produktu Inteligentné Tlačidlo Prepnúť