bluetooth Reproduktor, LED make-up Zrkadlo Inteligentný Hudobný 20 Svetlá Dotykový Displej Nastaviteľný Márnosť make-up Zrkadlo s 10x zväčšovacie sklo

• Kategória: Spotrebná Elektronika

bluetooth Reproduktor, LED Dotykový Displej make-up Zrkadlo s 10X zväčšovacie sklo 20 Led Osvetlené Kozmetické Nastaviteľné Márnosť Stola Zrkadlo

Funkcie:

1. LED osvetlené nastaviteľný stolový make-up zrkadlo je prenosný kúpeľňa a make-up príslušenstvo, ktoré používa LED svetlo poskytujú čistý, jasný odraz, kedykoľvek ju budete potrebovať.

2. Zrkadlo funkcie LED dlhá životnosť žiarovky, ktoré sú lemované v širšom okolí zrkadlo na svetlo rovnomerne distribuovať.LED žiarovky vydržia život vášho zrkadlo a chladný na dotyk pre vašu bezpečnosť.Očné linky kreslenie, BB krém applicating, iných make-up akcií, shavoring, kontaktné šošovky, výmena, atď., s efektné osvetlenie z 20 LED, ktoré tu pripravený ponúknuť vám čisté a žiarivé prostredie kedykoľvek/alebo kdekoľvek inde.

3. ON/OFF prepínač umiestnený na zadnej strane prístroja bude aktivovať silu, keď ju budete potrebovať. 180 stupňov možnosť rotácie možné opraviť v akejkoľvek polohe, a vyvážené tváre svetlo.

4. Keď ste uvedenie na váš make-up, môžete prehrávať hudbu, pretože to dostal bluetooth pomocou tlačidla za zrkadlo, stačí dlho stlačte ho a bluetooth je zapnutý režim, stačí sa len pripojiť k telefónu, potom môžete hrať hudba.

5. Keď ste uvedenie na váš make-up a dostanete hovor, môžete prijať hovor

6. Toto zrkadlo môže byť nabitá pomocou USB nabíjačky .

7. Tam je odnímateľný 10 krát magnifyer, keď robíte rias alebo obočia

8. S jedným stlačením, môžete ju zapnúť.Dlhým stlačením bude tlmené svetlo.Ďalší dlhšie stlačte, môže to byť jasnejšie

9. Tu je priestor zásobníka, a môžete umiestniť svoje malé veci sa na to.To vám pomôže usporiadať vaše malé zamestnancov a pomôže vyčistiť stôl.

10. To je módne a krásne položka stojí za to, aby si mohli kúpiť pre vašu rodinu a vašich priateľov!

Špecifikácia:

Typ: make-up Zrkadlo

Materiál rámu: ABS

Farba: Čierna

Strany: Single-Bočné

Tvar: Obdĺžnik

LED Množstvo: 20Pcs

Zväčšenie: 10X

Nabíjanie: USB

Batéria: 1x Lítium-Polymérová Batéria (Súčasťou balenia)

Kapacita batérie: 1800mA

Funkcia: Nastaviteľné/180 stupňov Rotácie

Funkcia: Reproduktor/Make up zrkadlo/bluetooth/Audio Music/LED

Veľkosť: 30*18.5*11.7 cm/11.81*7.28*4.61 palca (cca.)

Package Zahrnuté:

1x make-up Zrkadlo

1xUSB Kábel

Poznámky:

1. Prosím, dovoľte 1-3 cm sa líši vzhľadom na ručné meranie.

2. Tam môžu byť nepatrné farebné rozdiely spôsobené svetlo a obrazovky.

Značky: spdif pasívny reproduktor, pasívne veľké reproduktory, dobrý pasívne reproduktory, make-up zrkadlo 5x lupy, keonjin smart mirror, vaňa zrkadlo zväčšiť, konzert pasívny reproduktor, 50watt pasívny reproduktor, 6 pasívny reproduktor, simplehuman make-up zrkadlo 10x.

Počet Reproduktor Krytu 1
Inteligentný Osobný Asistent Žiadne