3x5m 3x6m 4x5m vonkajšie odolná voči vode a UV tieni plachta 300D Oxford handričkou tieni plátno záhrada, terasa, prístrešok, camping slnečné prístrešie

• Kategória: Táborenie A Turistika

300D markíza, letné vonkajšie odolná voči vode a UV-dôkaz Oxford handričkou opaľovací krém a daždi kryt záhradu, nádvorie baldachýn tieni sail3x5m

Vitajte v našom obchode!

300D šedá nepremokavé stanové plachty, anti uv markíza, ultralight markíza na bazén a záhradu, odtieň plachiet, kempingových markíza

Popis:

Materiál: polyester textílie

Funkcie: tieňovanie, UV žiareniu, vodotesný

UV ochrana hodnotiť: 98%

Tvar: štvorcové, obdĺžnikové, trojuholníkové

Package zahrnuté: windbreaker + vietor lano

Charakteristika:

100% zbrusu nový, nikdy nosené, pekne zabalené.

Široké spektrum aplikácií: ako nový formulár, ktorý sa používa vo záhrady, terasy, balkóny, parkoviská, pláže, pobyt v prírode, atď.

Vodotesný: nepremokavé PU polyester textílie, nepremokavé index až 200 0.

98% UV Ochrana: Poskytuje osviežujúci tieň v horúcich letných mesiacoch.

Arch Design: Umelecké arch design je produkt mäkšie, viac napätá a krajšie počas inštalácie.

Jednoduché na čistenie a údržba: umývateľný, odolný a ekologické materiály.

Trvanlivé: Vysoko kvalitné materiály, vynikajúce spracovanie.

Všetky obaly neporušené: pohodlné balenie, ľahko skladovať, keď ho nepoužívate.

1 vysokej kvality

Je vyrobený zo 100% prírodných 300D polyester vlákniny a nie používanie recyklovaných materiálov, tak je to zdravšie a bezpečnejšie.

2 nepremokavé

Je vyrobená z vysoko kvalitného polyesterového materiálu, ktorý je zdravšie a bezpečnejšie.Funkcie anti-vyblednutiu, vodotesný, anti-hubám, plesniam a špine odolný, vrátane troch oči.

Krúžok 3D

Nehrdzavejúcej ocele, D-krúžok je hlavnou zložkou dáždnikom plávať.Je odolné a môže predĺžiť životnosť dáždnik.

Poskytujú 4 * 1800D (200 cm každý) voľné vietor lano, každá strana je šité pevne, a každej strane z nehrdzavejúcej ocele, D-krúžok je pevne stanovená.

Prosím zmerajte priestor a vybrať si správnu veľkosť, pred nákupom

Ako nastaviť odtieň plachty

--- Plachty zo slnka má D-krúžok a vietor akord, takže je jednoduché pripojiť domy/stromy/ostatné stavby.

--- Ak chcete posilniť podržte tlačidlo, môžete si kúpiť zariadenie, v našom obchode.

--- Ako uviazať lano po inštalácia / všeobecné nakupovanie

--- Od protiľahlého rohu, použite náprstok a klip na jednom konci zhromaždiť vhodnej dĺžky lana, a potom použite podporu pracka na fix it na nápravu oko skrutky utiahnite oblasti.Keď všetky štyri kotviace body sú na mieste a nastaviť, odtieň plachta je možné nastaviť a môžem dotiahnite všetky štyri kotviace body získať správne napätie.

Tento produkt je iba nepremokavé, nie je úplne vodotesný, prosím, na vedomie, ďakujem.

Značky: uv tieni.

Držiak Category Výstavba na základe Potreby