5 ks 3D Medveď Drevené Okrúhle Korálky Guľa Smajlík Voľné Dištančné Korálky Pre Šperky, Takže Diy Deti Deti Náhrdelník Príslušenstvo

• Kategória: Korálky A Šperky Robiť

Vezmite prosím na vedomie : 1.tovar bude dodaný prostredníctvom Čína Príspevok Registrované Air Mail voľne ak výške viac ako $7. 2.Ak vaša objednávka suma v $7 , tovar bude dodaný prostredníctvom Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus voľne 3.Ak vaša objednávka výške viac ako $150 ,free express. 4.Viac sumu si objednáte,tým vyššiu zľavu dostanete.Toto je čas doručenia package: Čína Príspevok Obyčajný Malý balík Plus---- 16 - 60 pracovných dní Čína Príspevok Registrované Air Mail-- 10-45 pracovných dní E-Paket--- 5-25 pracovných dní EMS---5-12 pracovných dní DHL/Fedex/UPS/TNT----3-10 pracovné dni Produkty Displej :

Značky: meh príslušenstvo šperky, sústruhy urob si sám, chi drevené korálky, muži smiley, neurčená nohavice, vokálne drevené korálky, francúzsky korálky, fuška deti, perly, bižutéria, aby, perken šperky robiť.

Položka Tvar OKRÚHLY TVAR
Farba kvapkadlo
Číslo Modelu B01130
Jemné alebo Módne Móda