Prírodné Rainbow Oko Obsidian Korálkový Náhrdelník Náhrdelníky Príručka Lano Ženy Muži Obsidian Náhrdelník Módne Šperky Za Dar Dropship

• Kategória: Náhrdelníky & Prívesky

Jewwery Factory!Ponúkame Maloobchodný predaj, Wholeasale, Drop shipping objednávky.Welacome k nám!!!

Ponúkame pokles prepravných služieb, a môže loď zákazníkom priamo bez akýchkoľvek o kúpe alebo faktúre, v balení.

Značka: Sennier Jewwery

Typ položky: Prívesok Náhrdelník

Funkcia: Ručné Väzbe Etnických náhrdelník

Meterial: Prírodné rainbow oko obsidian Prívesok Náhrdelníky

Príležitosti : Darček / Svadba / Výročie / Shopping / Office obsidian je Tajomný prírodný produkt, je to väčšinou vyzerá black pod riadnym vonkajšie svetlo, ale keď to boli ožiarené svetlom, bude sa zobrazovať farebné dúhy.Takže keď je svetla viac stong, dúha oko bude jasnejšie.Okrem toho, pstruh oko farba nie je všetko rovnaké.Takže, keď dostanete náramok, možno to bude de rôznych s obrázkom.Takže prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť spor z tohto dôvodu.

Zadarmo Darček!

Každý Náramok Bude Zabalený Krásne Etnických Bielizeň taška

Značky: pán ganeš obsidian prívesok, tretie obsidian prívesok, fenix obsidian prívesok, fialová obsidian prívesok, etsy dážď reťazca, dážď reťazca nz, preložený obsidian prívesok, guanyin obsidian prívesok, šedá dážď reťazca, ns zlata reťazca.

Kovy Typ Žiadne
CN Jiangsu