Hliníkové Háčik Samolepiace Oblečenie Rack Tašky Ramienko Kľúča Držiteľa Kuchynské Utierky Vešiak Kuchyňa Organizátor Gazdiná Na Stenu

sku: w206351

• Kategória: Domov Skladovanie A Organizácie

Popis:

Odolné Hliníkové Dvere Háčik Samolepiace Domov Stene Dvere Háčik Oblečenie Hange Tašky Tlačidlo Stojan na Kuchynské Utierky Vešiak

Materiál: Hliníková Zliatina

Veľkosť: app.4.5x4.5x2.6typ/1.77x1.77x1.02in

Farba: Čierna,Zlatá,Strieborná

Množstvo: 1 ks

Špecifikácie:

Funkcie:

100% zbrusu nový a vysoko kvalitný

Naše háčiky sú kvalitné, silné, pevné a majú jedinečný, moderný, moderný dizajn.Atraktívny, silný a jednoduché použitie, tieto unikátne nástenné háčiky sú povinní čerpať komplimenty.

Kartáčovaný vyzerá elegantnejšie a poriadok okolo domu.

Žiadne ostré hrany, pekný tvar pre vedenie drží uteráky, pot držiteľov, bundy, alebo čokoľvek, čo môžete zavesiť na nich.

Môže byť umiestnený v kúpeľni stene vedľa sprchovací kút, takže sa môžete dostať svoj uterák ľahko;v kuchyni na usporiadanie kuchynských;pri montáži vlepí na steny a dvere pre caps kabát,ďalšie príslušenstvo, ako budete chcieť!

Montáž strane zamestnáva vysoká pevnosť bezpečnú priľnavosť na širokú škálu povrchov, vrátane maľované textúrou wallboard, suché steny, keramické a porcelánové dlaždice, žula, sklo, kov, umelého mramoru, plastové a drevené obloženie.

Samolepiace Hák len,ostatné príslušenstvo demo na obrázku nie je súčasťou dodávky.

Package Zahrnuté:

1 x Samolepiace Hák s Nálepkou

Poznámky:

1. Meranie položky, ležiace na stole, môže spôsobiť mierne rozdiel.

2. Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora a svetla jas, keď fotografiu užívať.

Ďakujeme za pochopenie!

Značky: háčkovanie leef sukne, 24 tlačidlo organizátor, držiteľa karty u kľúče, medic kľúča držiteľa, pás kľúča držiteľa, ako urobiť vešiak, nudné dievča oblečenie, ženské háčik, organizátor pripravuje kuchyňa, holding kuchyňa organizátor.

Materiál Hliníkové zliatiny
Č. Háčikov 1 ks