2021 Nový Muž Mravnosť Zariadenie HT-V4 Nastaviť Keuschheitsgurtel Kohút Klietka na Penis Krúžok Otroctva Pás Fetish Dospelých, Sexuálne Hračky

(1.00 )

• Kategória: Krása A Zdravie.

Krajina pôvodu : CN(Pôvodu)

So sexuálnym Podtextom : Nie

Materiál : ABS

Číslo modelu : A777

Typ položky : Penis Krúžky

Veľkosť klietky : Nub/Nano/Malé/Štandard/Maxi

Farba : Číra/Čierna/Ružová

Ste stále obávať toho, obrovský penis a miešok, ale nemajú dostatočne veľký prsteň?

Nový príchod!!!HT-V4 Klietka s Záväzné Slučky Prsteň!

Využite mravnosť klietky zviazať váš partner, stačí pridať slučky !

2021 Nový Muž HT-V4 Mravnosť Zariadenie Nastaviť Keuschheitsgurtel Kohút Klietka na Penis Krúžok Otroctva Pás Fetish Dospelých, Sexuálne Hračky,

Poznámka:55mm krúžok je potrebné zakúpiť samostatne!

Примечание: кольцо диаметром 55 мм необходимо приобретать отдельно!

PRIPRAVENÝ SKLADE!Materiál:100% Biosurced Živice.Veľkosť klietky: Ako obrázky zobrazené.Veľkosť prsteňa: 36 mm/40 mm/45mm/50mm. (Poskytujeme tiež super veľké krúžok(55mm),ak si chcete kúpiť to ,prosím, kontaktujte nás.) Jedna sada obsahuje:1*klietky;4*rôzne veľkosti prsteňov,1*Magic Locker.Net Hmotnosť:160 g-180 g

Tipy:

V4 krúžky nie sú kompatibilné s V3 klietky.

---Ak sa prijatá položka predstavuje nasledujúce situácie,napr. deformácia,nespôsobilosti prsteň a klietky,len namočte táto položka v horúcej vode asi dve minúty a potom to bude normálne,čo je vlastnosť živice, nie je problém s kvalitou tejto položke.---

Naše V4 model, vyrobený v bioresin, vám ponúka nový dizajn žiť v cudnosť každý deň stále viac potešenie a bezpečnosť.Zmeniť hra s týmto (R)evolution viac ergonomická & vždy viac diskrétny dizajn, ktorý ponúka jednoduchú inštaláciu pre dlhodobé pohodlie.Naše technologické inovácie umožnili nám zvýšiť pohodlie, komfort a spoľahlivosť našich mravnosť klietky s cieľom ponúknuť najlepšie možné skúsenosti po celý deň !

Umiestnenie mravnosť zariadenie trubice je pripojený na krúžok.Uvedenie penisu a mieška v krúžku je veľmi jednoduché.Trubice je potom umiestnený v kruhu, zaručuje pevné upevnenie a úplne prikladať členom od spodnej časti brucha na konci penisu.Od trubice je umiestnené v strede ringu, č štiepanie kože môže dôjsť.

Značky: svetlo dánskeho, Kohút klietky, kliknite na položku zamknúť, cudnosť pás bielizeň, cudnosť šortky mužov.

So Sexuálnym Podtextom No
Veľkosť Klietky Nub/Nano/Malé/Štandard/Maxi