3D Tvár Rozžiari Zvýrazňovač Bar Facail Obrys Bronzer Korektor Stick Leskom Zvýrazňovač Stick Svietiť Krásy make-up Nástroj

• Kategória: Krása A Zdravie.

Obrys Bronzer Korektor Stick Facail make-up na Tvár Rozžiari Zvýrazňovač Svietiť Ženy Beauty Leskom

Názov produktu: Tvár Zvýrazňovač

Netto obsahom: 3,8 g

Farba: 3 Farby

Balík obsahuje:

1 ks Tvár Zvýrazňovač

Feature:

100% zbrusu nový a vysoko kvalitné.

Trblietavé, lesklé perly poskytovať intenzívny, nádherné a hladký, ľahko sa nanáša.

Vybrať odtieň, ktorý je najbližšie k vašej pleti použiť všetky viac ako zvlhčovač alebo primer, o odtieň svetlejšie použiť na vrcholoch lícne kosti ako prirodzené zvýraznenie, alebo tieňa, hlbšie na použitie v dutinách z tváre do bronzu alebo obrys.

Ideálny pre profesionálne Salón, osobné použitie, denné a party make-up,atď.

Poznámka: Vzhľadom k svetelný efekt a počítač farba, skutočných farieb sa môže mierne líšiť od obrázka.

Zásielky:

1).Položky sú dodávané len po zaplatení je potvrdené.

2).Môžete si vybrať logistiky podľa vašich potrieb.Ak vaša objednávka suma je viac ako 150USD, doprava Zdarma do EMS/DHL/Fedex(Vylúčiť niektoré vzdialenej oblasti)

Zľava:

Ponúkame viac zľavu na veľké objednávky,ak máte záujem o kúpu viacerých položiek alebo veľké množstvo,pls neváhajte cantact nás.

Vrátenie peňazí:

1).Ak položka je chybný,prosím informujte nás do 3days dodania.

2).Kupujúci je zodpovedný za všetky prepravné náklady.Náš expedičný poplatok zahŕňa manipulačné poplatky, balenie vecí a ďalšie súvisiace náklady.

Drop shipping:

By sme mohli poslať balíček bez akejkoľvek propagácie informácie,faktúru ,ceny a tak ďalej.

Spätná väzba:

Vaša odozva je veľmi dôležité pre náš rozvoj podnikania,úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu s piatimi hviezdičkami, aby nám na základe vašej spokojnosti s našimi komodity a služby.Bohužiaľ,ak sa chystáte k nám neutrálny/ negatívny spätná väzba, lebo vaše zlé skúsenosti nákupu u nás,prosím, kontaktujte nás kedykoľvek tak, ako upratať svoju nespokojnosť a vyriešiť problém.

Počet Kusov Jedna Jednotka
Druh Bronzer & Zvýrazňovač