Nobsound T3 Plus Mini Vákuové Trubice Predzosilňovač MM / MC Phono Stage pre Gramofóny Vopred Zosilňovač Ploche Headphone Amp

• Kategória: Spotrebná Elektronika

Úvod Douk Audio T3 PLUS môže byť použitý ako MM/MC phono predzosilňovač, tube audio predzosilňovač a slúchadlový zosilňovač, výkonné funkcie v mini veľkosť,osobitne navrhnuté pre rôzne požiadavky.Funkcie

Viac zvukových vstupov na rôzne účely: s 3,5 mm AUX a phono vstupy, podporuje obe MM a MC kazety, kompatibilný aj s rôznymi MM/MC záznam prehrávače a iné zvukové zariadenia spĺňajú rôzne požiadavky.

S slúchadlový výstup a perfektný dizajn: môže byť použitý ako slúchadlový zosilňovač riadiť 32-300 ohm slúchadlá.Rozumné a rozšírené okruhu a high-kvalitné komponenty, ako je napájanie 3KS JRC2608 op zosilňovačov, high-end power management časť atď.

Zásuvné Vákuové trubice dizajn a HiFi zvuk: pomocou 6A2 rúry zmäkčiť, zvuky, teplé a jemné, plné a mäkký, oveľa mäkšie a viac listenable.Môže byť priamo nahrádza 6J1/6J4/ GE5654/6AK5/6*1N, aby si rôznych zvukových štýlov.

Jedinečný vzhľad a správnu veľkosť: vertikálne umiestnenie dizajn, čierne pevné hliníkové šasi s drôtom kreslenie a matné technológie, vyzerá v pohode a rozlišovaciu, obaja pôžitok z sluchové a zrakové, veľmi vhodný pre audiofilov, ktorí nasledujú HiFi zvuk.Teplé tipy: 1. 3,5 mm AUX vstup s prioritou, prosím, uistite sa, že AUX kábel bol vytiahol ak chcete phono inpu 2. Wantupgraded GE5654 vákuové trubice, prosím, kliknite na tlačidlo: a najlepšie zladené zosilňovač, prosím, kliknite na tlačidlo: . 3. Stereo RCA a 3,5 mm jack pre slúchadlá výstup súčasne.Parametre

Audio vstup: phono/gramofónu (RCA) / 3.5 mm AUX

Zvukový výstup: stereo RCA / 3.5 mm jack pre slúchadlá

AUX je V AUX vstup úrovni: 1V RCA max. výstupná úroveň: 2V Frekvenčný rozsah: -1dB(20Hz-20KHZ) THD: 0.01% SNR: 100dB

PHONO V Phono vstup úrovni: na 0,005 V RCA max. výstupná úroveň: 530mW (MM) / 5V (MC) frekvenčná odozva: je v zhode s RIAA charakteristiky THD: 0.2% SNR: 89dB

Slúchadlový výstup napájanie: 130mW@32Ω

Uzavreté slúchadlá impedancia: 32-300Ω

Pracovné napätie: DC 12V

Rozmery(W*D*H):50*120*138mm / 1.97*4.72*5.43 v

Rozmery balenia(Š*D*H):320*240*80mm / 12.60*9.45*3.15 v

Čistá hmotnosť: 540g / 1.19 lb

Hmotnosť balenia: 900g / 1.98 lb Balenie Zoznam

1*T3 Plus Trubice Predzosilňovač

1*12V Napájací Adaptér

1*3,5 mm RCA Kábel

Značky: creta car audio, nobsound hodinky, sľuda soundbar, jednoduchá trubica predzosilňovač, zásuvky trubice zosilňovač, porlable reproduktor, zosilňovač advace, neurčená nohavice, andriod auto multimediálny prehrávač, phono gramofóny.

Package Áno
Číslo Modelu T3-PLUS
Druh trubice phono predzosilňovač
Certifikácia CE
Kanály 2 (2.0)
Názov Značky nobsound
Maximálny Výkon Na Kanál BEZ NAPÁJANIA

Kúpil som ho na kontrolu, či vintage vinyl vertak funguje, dobre, čo môžem povedať: prístroj Sa hrá skvele s jeho vlastné peniaze, samozrejme lampa aj domáce corrector dáva, ale to je iný príbeh. Áno!! Niekde písali, že svietidlá sú butophoria, jednu osobu typu skratuje sa žiarovky závery a všetko hrali bez lampy, neverím!! Lampy naozaj pracovať! Tu na fotke som vytiahol lampa a vykazujú len intenzity, nie je tam žiadny zvuk v tomto kanáli! Lampy Práce!!! ))))

2023-01-09

Ďakujem. Dostal. ešte skontrolovať ešte. ale vyzerá oveľa drahšie ako jeho cena. Odporúčam!

2022-09-16

Rýchle dodanie, obaly nemali trpieť, že tovar nie je poškodený. po kontrole, som sa pridať recenziu.

2022-10-27

Rýchle lodnej dopravy, phono predzosilňovač už predvolené MM košíka, tak jeho plug n play. použil som GE5654W rúry n predzosilňovač robiť v dobre s vynikajúci zvuk z LPs.

2022-11-21