Bambusové Držiak na Káble Nabíjacej Stanice Doky Organizátor pre SmartPhone, Tablety, USB Nabíjačka, WY81112

sku: w208970

• Kategória: Domov Skladovanie A Organizácie

Materiál: Drevo

Veľkosť: ako je znázornené

Farba ako je uvedené

Balenie: 1 ks

Poznámka: Niektoré chyby by sa nevyhnutne vyskytujú v ručné meranie.Nájdete konkrétny produkt.

Máme loď na celom svete, ak nie ste v zozname doprava krajín, prosím, kontaktujte nás prvý.Poštovné a čas sa môžu líšiť.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa našich produktov, prosím neváhajte a kontaktujte nás, poskytneme vám úprimne.

Značky: surového dreva, bambusové slnečné okuliare, držiak do vozidla automatické nabíjanie, pohodlné bambusu skladovanie taška, kuchyňa organizátor vyrobené drevo, iphone bambusu bezdrôtové, zimné taška ženy organizátor, 6 bambusu organizátor, prenosné detské auto organizátor, nabíjací kábel typ lism, organizátor bambusu 1 kus.

Číslo Modelu 95284411
Funkcia Eco-Priateľský, Skladom