Nový 2 X Jednolôžková Visí Záclonové Tyče Držiaka tringle rideaux Záclonové Tyče Držiteľov Ťuknite na položku Priamo Do Rámu Okna Záclonové Tyče Držiaka

sku: w209342

• Kategória: Domov Skladovanie A Organizácie

Feature:

Nie je nič také hrozné, ako sa pokúšate nainštalovať záclony!

To berie ako hodinu, a vždy budete skončiť s nerovnomerným záclonové tyče, keď ste skončili len riešenie, lebo nechcete začať.

Tieto jedinečné jednoduchá inštalácia záclonové tyče zátvorkách nainštalovať doslova sekundy, ako sa len ťuknite priamo do rámu okna.

Funguje to tak, môžete jednoducho umiestniť ho na horných rohoch okna rám a ťuknite na ňu v kladivom.

To si robia dva malé otvory veľkosti palec-nehne, a pomocou páky bar, ktorý ide popri okraj rámu, to bezpečne držať opony bar s ľahkosťou.

Hang záclonové tyče sú držitelia schopný držať až do 20 kg hmotnosti bez poškodenia steny, a nebude požadovať, aby ste na úrovni alebo upraviť nič po inštalácii, ako to bude vždy tak úrovni ako rámu okna.

Materiál: A3 železa, plechu

Balenie obsahuje:

2 X Záclonové Tyče Držiaka

Značky: visí záclonové tyče držiaka, Háčik, uterák opony prút, háčik, upínacie háčiky, záclonové tyče držiaka č vŕtačka, opona stojan.

Materiál žehlička
Č. Háčikov 2