Móda Hip-Hop Trend Zvierat Zlatá farba Tiger Ľad Sa Náhrdelník Prívesok Mužov Panovačný Lokomotíva Príslušenstvo Darček

• Kategória: Náhrdelníky & Prívesky

Materiál: vysoko-kvalitného kovu/žiarivý kryštál

Veľkosť: Náhrdelník je o 59 cm dlhý

Na obale produktu: prívesok + náhrdelník

Farba: zlatá/strieborná/čierna (obrázok farba)

Platné objektu: Pre mužov

Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte náš obchod služby zákazníkom zamestnancov pred tým, než nás negatívny komentár.Po obdržaní správy, dáme vám o uspokojivú odpoveď čo najskôr.

☆O chromatické aberration): chromatickej aberration a farbu výrobku bude líšiť podľa svetla na pozadí fotografie a stupeň obnovy počítačového monitora.Nájdete konkrétny produkt.

☆O dodaní): Potom, čo kupujúci potvrdí objednávku a vzdáva tak sme sa dodať tovar do 48 hodín. (Okrem sviatkov, víkendov, a prestávky) Budeme vás kontaktovať v čase, keď je nedostatok

☆O express): Ak sa rozhodnete zadarmo logistiky, prosím, trpezlivo čakať.V prípade urgentnej potreby, odporúča sa, platiť pre logistiku, podľa toho, čo si myslíte, že je vhodné

☆O hodnotenie): Prosím, dajte nám 5 hviezdičiek po obdržaní tovaru.Prosím, kontaktujte nás, poskytneme vám ďalšie zľavy na ďalšej objednávke, vaša spokojnosť je naša motivácia.

Značky: els náhrdelník, z nehrdzavejúcej ocele osiva, prípade metatron, mens náhrdelník kliknite na tlačidlo, 2 tiger balzam, islamský auto dary, krúžky trend, masívne prívesok draka, hviezdy náhrdelník z nehrdzavejúcej ukradnúť, z nehrdzavejúcej ocele omietky.

CN Zhejiang
Prívesky Typ posuňte
Kompatibilita Všetky Kompatibilné
Pohlavie Unisex
Číslo Modelu A7725
Kovy Typ Zliatiny zinku
Jemné alebo Módne Móda
Materiál Kov
Štýl Hiphop/Rock
Položka Druh Prívesky
Tvar\vzor Zviera

Bohužiaľ zaklínač náhrdelníky som dostal majú menej kvalitné a sú veľmi odlišné od predajcov foto. Mám uviesť to, aby predávajúci ale zatiaľ ich fotografie neboli aktualizované. Čiastočné vrátenie peňazí, bolo poskytnuté.

2022-09-08